Advertising
Un şofer din Suceava a murit după ce a intrat cu maşina în stâlp, la Sibiu

Un şofer din Suceava a murit după ce a intrat cu maşina în stâlp, la Sibiu
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 1 oct. 2021, 09:13
Tragedia s-a produs pe raza localității Arpașu de Jos
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
- 13:50Pompieri români, trimiși în Franța să intervină pentru stingerea incendiilor de vegetație
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























