Advertising
UN SUBOFIȚER ISU I-A LUAT LA BĂTAIE PE POMPIERII CARE AU VENIT SĂ STINGĂ CASA PE CARE SINGUR A INCENDIAT-O

UN SUBOFIȚER ISU I-A LUAT LA BĂTAIE PE POMPIERII CARE AU VENIT SĂ STINGĂ CASA PE CARE SINGUR A INCENDIAT-O
Scris de Realitatea de Suceava Publicat: 16 sept. 2025, 08:34
Doi dintre agenți au fost transportați de urgență la Spitalul de Urgență Floreasca
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:43Descinderi și controale în Complexul Dragonul Roșu. Comercianții de echipamente, verificați de autorități
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Suceava și pe Google News


























